İlk 200

Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları Ana Sayfa

21. ULUSAL ANTALYA MATEMATİK OLİMPİYATLARI

 444

Sorular ve Yanıtları

İlk 200

Adı Soyadı Sınıfı Okul Türü İli Madalya
1 AHMET HAKAN YILMAZ LİSE 2 ÖZEL OKUL ANKARA ALTIN MADALYA
1 MEHMET CAN ÖZDEMİR LİSE 2 DEVLET OKULU İZMİR ALTIN MADALYA
3 HAKAN GÜLEÇ LİSE 3 DEVLET OKULU ANKARA ALTIN MADALYA
4 ONUR KORKMAZ LİSE 2 DEVLET OKULU İZMİR ALTIN MADALYA
5 BURAK ÖÇALAN LİSE 3 ÖZEL OKUL ANKARA ALTIN MADALYA
5 SUDE FİLİZ LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR ALTIN MADALYA
7 KAAN ÇİM LİSE 2 ÖZEL OKUL İZMİR ALTIN MADALYA
8 ÖMER TOPALOĞLU LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR ALTIN MADALYA
9 İREM UĞURLU LİSE 2 ÖZEL OKUL ANKARA ALTIN MADALYA
10 BURCU YILDIZ LİSE 3 DEVLET OKULU ANKARA ALTIN MADALYA
11 HASAN İSMAİL ÖZGÜR LİSE 3 ÖZEL OKUL İZMİR ALTIN MADALYA
12 EREN ÖZÇELİK LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL ALTIN MADALYA
13 ENES ÖZDEMİR LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR ALTIN MADALYA
14 MEHMET EREN KARABULUT LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR ALTIN MADALYA
15 OĞUZ CAN DURAN LİSE 2 ÖZEL OKUL ANKARA ALTIN MADALYA
16 İREM YAŞAR LİSE 1 DEVLET OKULU İZMİR ALTIN MADALYA
17 ÖMER FARUK ÖZKAN LİSE 2 ÖZEL OKUL İZMİR ALTIN MADALYA
17 EREN CAN GÜR LİSE 2 ÖZEL OKUL ADANA ALTIN MADALYA
17 HAKAN KARAKUŞ LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA ALTIN MADALYA
20 MUHAMMED EMİN DENİZ LİSE 3 DEVLET OKULU İZMİR ALTIN MADALYA
21 CEREN UĞURLU LİSE 2 ÖZEL OKUL ANKARA ALTIN MADALYA
22 ALİ FUAT BARIŞ LİSE 3 ÖZEL OKUL İZMİR ALTIN MADALYA
22 KEREM RECEP GÜR LİSE 1 DEVLET OKULU İZMİR ALTIN MADALYA
24 AHMET BİLİR LİSE 3 ÖZEL OKUL KONYA ALTIN MADALYA
24 FURKAN ATEŞ LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR ALTIN MADALYA
26 AHMET GÜNDOĞAN LİSE 2 ÖZEL OKUL İZMİR GÜMÜŞ MADALYA
27 EMRE BATUHAN GÖÇ LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL GÜMÜŞ MADALYA
28 MUHAMMED ENES KANGÖZ LİSE 2 ÖZEL OKUL ADANA GÜMÜŞ MADALYA
29 ÖZGEN ŞAFAK KARAKUŞ LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA GÜMÜŞ MADALYA
29 AHMET MUSA SEMERCİ LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA GÜMÜŞ MADALYA
31 HALİL SALİH ORHAN LİSE 2 ÖZEL OKUL KONYA GÜMÜŞ MADALYA
31 UFUK DEMİRAY LİSE 2 DEVLET OKULU ANTALYA GÜMÜŞ MADALYA
33 TARIK BUĞRA KARALİ LİSE 3 ÖZEL OKUL ANKARA GÜMÜŞ MADALYA
33 KEREM KÖR LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR GÜMÜŞ MADALYA
33 MEHMET CAN ULUDAĞ LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR GÜMÜŞ MADALYA
36 AHMET ALPER ÖZÜDOĞRU LİSE 2 DEVLET OKULU İSTANBUL GÜMÜŞ MADALYA
37 MEHMET UTKU ÖZBEK LİSE 3 ÖZEL OKUL İZMİR GÜMÜŞ MADALYA
38 MUSTAFA EMİR ÇELEBİ LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL GÜMÜŞ MADALYA
39 DOĞUKAN KALINOĞLU LİSE 2 ÖZEL OKUL İZMİR GÜMÜŞ MADALYA
39 ELİF RANA DAMA LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR GÜMÜŞ MADALYA
40 ONAT VURAN LİSE 3 ÖZEL OKUL İZMİR GÜMÜŞ MADALYA
41 FERAY LİNA YENCE LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR GÜMÜŞ MADALYA
42 MEHMET TARIK DOĞANÇ LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA GÜMÜŞ MADALYA
42 SEMİH KAAN LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL GÜMÜŞ MADALYA
42 KAYRA UYGUN LİSE 3 DEVLET OKULU ANKARA GÜMÜŞ MADALYA
45 ENİS MERT KUZU LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR GÜMÜŞ MADALYA
46 HASAN MERT GÖKALP LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL GÜMÜŞ MADALYA
47 KUTAY ARDA GÜLER LİSE 2 ÖZEL OKUL MANİSA GÜMÜŞ MADALYA
48 BATUHAN ERDEMİR LİSE 2 DEVLET OKULU ANKARA GÜMÜŞ MADALYA
48 TUNAHAN ABALI LİSE 2 DEVLET OKULU MANİSA GÜMÜŞ MADALYA
50 OZAN SAVAŞ LİSE 3 ÖZEL OKUL İZMİR BRONZ MADALYA
50 SABAHADDİN MERT ESİS LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA BRONZ MADALYA
50 İREM NUR ÇEVİKCAN LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR BRONZ MADALYA
53 YAĞIZ GÜLDAL LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR BRONZ MADALYA
53 EMRE AKDOĞAN LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA BRONZ MADALYA
55 HASAN ENES DEMİREL LİSE 3 ÖZEL OKUL MERSİN BRONZ MADALYA
55 MUHAMMED FURKAN DAŞDELEN LİSE 3 ÖZEL OKUL KAYSERİ BRONZ MADALYA
57 AYŞEGÜL ŞEN LİSE 2 DEVLET OKULU AYDIN BRONZ MADALYA
58 AKİF TAHİROĞLU LİSE 3 ÖZEL OKUL KAYSERİ BRONZ MADALYA
58 ÜNAL GÜNEŞ TİRYAKİ LİSE 1 ÖZEL OKUL KOCAELİ BRONZ MADALYA
60 UTKUCAN DOĞAN LİSE 3 DEVLET OKULU ANKARA BRONZ MADALYA
61 YASEMEN ERKAN LİSE 1 DEVLET OKULU ANKARA BRONZ MADALYA
61 ÖZNUR ULU LİSE 2 DEVLET OKULU KÜTAHYA BRONZ MADALYA
63 MERT EREN LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA BRONZ MADALYA
63 HASAN OĞUZHAN BAŞARAN LİSE 3 ÖZEL OKUL KONYA BRONZ MADALYA
65 BERAT BOYRAZ LİSE 1 ÖZEL OKUL ADANA BRONZ MADALYA
65 MEHMET EFE ALOĞLU LİSE 1 ÖZEL OKUL ADANA BRONZ MADALYA
65 MEYRA AZRA AYHAN LİSE 2 ÖZEL OKUL KONYA BRONZ MADALYA
68 AHMET NAHİD CEYLAN LİSE 1 ÖZEL OKUL ADANA BRONZ MADALYA
68 KEREM SERDAR ÖZTÜRK LİSE 1 ÖZEL OKUL KOCAELİ BRONZ MADALYA
68 HAVVA SENA ARI LİSE 2 ÖZEL OKUL KONYA BRONZ MADALYA
71 MUHAMMED SEZER LİSE 3 DEVLET OKULU ANTALYA BRONZ MADALYA
71 OSMAN ÖRNEK LİSE 2 DEVLET OKULU ANTALYA BRONZ MADALYA
73 MEHMET BURAK KOCAER LİSE 2 ÖZEL OKUL KONYA BRONZ MADALYA
73 ARMAN TAN LİSE 2 ÖZEL OKUL İZMİR BRONZ MADALYA
75 EMİRHAN İLHAN LİSE 2 DEVLET OKULU ANKARA BRONZ MADALYA
76 BARIŞ TİRYAKİ LİSE 2 ÖZEL OKUL İZMİR BRONZ MADALYA
77 FURKAN SAKIZ LİSE 2 DEVLET OKULU MANİSA
77 MEHMET EMİR ÖZTÜRK LİSE 2 DEVLET OKULU KONYA
79 ÖMER TALİP AKALIN LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA
79 KAAN BERK ERDOĞMUŞ LİSE 2 ÖZEL OKUL ANKARA
81 MURAT ŞAKAR LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
81 ÖMER FARUK DURUGÖL LİSE 1 ÖZEL OKUL KOCAELİ
81 AHMET AKDAĞ LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
81 MEHMET YİĞİT SARI LİSE 1 ÖZEL OKUL ADANA
85 KONUR ALP YILDIZKAN LİSE 2 ÖZEL OKUL KOCAELİ
85 VOLKAN EREN ERDOĞAN LİSE 1 ÖZEL OKUL KOCAELİ
85 EMİRHAN SARIOĞLU LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL
85 HABİBE NUR BEDAVALAR LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL
89 MEHMET BEDİRHAN SEFER LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
89 ÖMER YUSUF YILMAZ LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR
91 MUTİ KARA LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA
92 AYŞE SILA OKÇU LİSE 1 DEVLET OKULU ANKARA
92 DENİZ YAZICI LİSE 2 DEVLET OKULU İZMİR
94 FİKRER ARDAL LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL
94 SELİN COŞKUN LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR
95 ALİ ÖZCAN KAROL LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA
96 HASAN KAPLAN LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
96 ALPER BOZKURT LİSE 3 ÖZEL OKUL SAMSUN
96 HÜSEYİN UZUN LİSE 3 ÖZEL OKUL KAYSERİ
96 ESMA ŞİMŞEK LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
96 ERMAN LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL
101 ERHAN AYDIN LİSE 3 DEVLET OKULU ANTALYA
101 FARUK KAYRA IŞIK LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL
101 RAUF GÜNSAY LİSE 2 DEVLET OKULU İSTANBUL
101 YUSUF KIZILKAYA LİSE 2 DEVLET OKULU İSTANBUL
105 AHMET YASİN ERTEN LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
105 FATMA NUR ŞİMŞEK LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
105 ILGIN TANDOĞAN LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
108 ERTUĞRUL OYTUN LİSE 2 DEVLET OKULU DENİZLİ
109 REFİA ZEYNEP METE LİSE 1 ÖZEL OKUL İSTANBUL
109 MEHMET ÖZGÜN CİHANGİR LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR
111 BATUHAN TÜFEK LİSE 2 DEVLET OKULU İSTANBUL
111 EFE OZAN ŞAHİN LİSE 1 DEVLET OKULU ANTALYA
113 BERFU JANBERK AYDOĞDU LİSE 3 ÖZEL OKUL KONYA
114 DORUK YUMRU LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
115 BEYZA AKDENİZ LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA
115 ALP EREN YILMAZ LİSE 3 DEVLET OKULU SAKARYA
115 BURAK AYDOĞAN LİSE 3 DEVLET OKULU DENİZLİ
115 HÜSEYİN KARABIYIK LİSE 3 DEVLET OKULU MUĞLA
115 ERDEM ŞİMŞEK LİSE 3 DEVLET OKULU SAKARYA
120 M. EMİN ASLAN LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
120 TARIK CAN ÖZDEN LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR
122 AHMET ATAYOLU LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL
123 TAHİR BURAK KAVLAK LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
123 KADİR KAAN KOCAMAN LİSE 3 ÖZEL OKUL KOCAELİ
125 ALP EMRE TÖKEN LİSE 1 DEVLET OKULU İSTANBUL
125 METEHAN GÖÇMEN LİSE 3 DEVLET OKULU KÜTAHYA
127 ARİF ARSLAN LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA
127 TEVFİK KARADABAN LİSE 3 ÖZEL OKUL ANTALYA
127 ÖMER GETİR LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
130 KARDELEN ÖKMEN LİSE 3 DEVLET OKULU MUĞLA
130 SEYİT MERT AVAR LİSE 2 DEVLET OKULU İSTANBUL
132 AYŞE BERFİN ÖZÇUBUK LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA
133 EMRE ALPERGÜN LİSE 3 DEVLET OKULU SAKARYA
133 ZELİHA DUHA AYDIN LİSE 3 DEVLET OKULU KÜTAHYA
135 PINAR AKSOY LİSE 3 ÖZEL OKUL ANTALYA
135 GÖKÇE AYBENİZ SEVİM LİSE 3 ÖZEL OKUL ANKARA
137 BESİM BERKSOY LİSE 2 ÖZEL OKUL OSMANİYE
137 ANT DURU LİSE 3 ÖZEL OKUL SAMSUN
137 SENEM IŞIK LİSE 1 ÖZEL OKUL KOCAELİ
137 EFE ERDİ LİSE 1 ÖZEL OKUL ANKARA
137 EMİNE DURAN LİSE 2 DEVLET OKULU DENİZLİ
137 ESMA BUSE ACAR LİSE 2 DEVLET OKULU MUĞLA
137 FATMA DİNÇ LİSE 1 DEVLET OKULU ANKARA
137 OSMAN BATUR İNCE LİSE 2 DEVLET OKULU DENİZLİ
137 TEMEL GÜLERMAN LİSE 1 DEVLET OKULU ANTALYA
146 YUSUF KAVÇAKAR LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
146 İREM ÜNVEREN LİSE 2 ÖZEL OKUL KOCAELİ
146 BERK KESKİN LİSE 1 ÖZEL OKUL İZMİR
146 RÜMEYSA DANDIL LİSE 3 ÖZEL OKUL OSMANİYE
150 İREM ERGÜN LİSE 2 DEVLET OKULU DENİZLİ
151 MELDA NUR İZGİ LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
151 KUZEY SU KESER LİSE 2 ÖZEL OKUL İSTANBUL
153 HİLAL BULUK LİSE 3 DEVLET OKULU ANTALYA
153 BARIŞ SAMED YAKAR LİSE 2 DEVLET OKULU İZMİR
155 ÇAĞNUR SAĞLAM LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
155 YUNUS EMRE KULEKAYA LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
155 RUKİYE KOÇ LİSE 1 ÖZEL OKUL AFYONKARAHİSAR
155 SAMET YILMAZ LİSE 1 ÖZEL OKUL MERSİN
155 ÖMER SAİD OTLU LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
155 FATİH AHMET DEMİR LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
161 AHMET AYDEMİR LİSE 3 DEVLET OKULU SAKARYA
161 EKİN KARABAT LİSE 3 DEVLET OKULU KÜTAHYA
163 MUSTAFA ENES GÜZELORDU LİSE 3 ÖZEL OKUL KONYA
163 MELİSA ÇEPNİ LİSE 3 ÖZEL OKUL SAMSUN
163 ZİYA EMRE KÜÇÜKALA LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
163 İREM NUR ÖZTÜRK LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
167 İRİS ALAGÖZ LİSE 2 DEVLET OKULU ANTALYA
167 NECDET BERK UYSAL LİSE 1 DEVLET OKULU MUĞLA
169 EMİRHAN BAYAR LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
170 SILA MEMEDOĞLU LİSE 1 ÖZEL OKUL KOCAELİ
170 EZGİ BARIŞ LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
170 FATMA TÜZZEHRA MERT LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
170 BENGİSU YILMAZ LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
170 MELTEM ŞAHİN LİSE 2 ÖZEL OKUL İZMİR
170 FURKAN GÜZELANT LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
170 ECE ARSLANTAŞ LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
170 AYDIN DENİZ ATALAY LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
170 SEMİH ZAMAN LİSE 1 ÖZEL OKUL KOCAELİ
170 İSMAİL SAFA TOY LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
170 ROJDA DOĞAN LİSE 2 DEVLET OKULU AYDIN
170 ABDULLAH OĞUZ KESKİN LİSE 3 DEVLET OKULU KONYA
170 MUHAMMET HİKMET ŞİMŞİR LİSE 2 DEVLET OKULU SAKARYA
183 ZEYNEP KILCAN LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
183 MERT KAĞAN YILDIRIM LİSE 1 ÖZEL OKUL MERSİN
183 SEVDE NUR SARIKAYA LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
183 EGE BALCIOĞLU LİSE 3 ÖZEL OKUL ANKARA
183 ALPEREN GÜRBÜZ LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
188 ATEŞ EMİR ELTUTAR LİSE 1 DEVLET OKULU İZMİR
188 SERKAN ÇETİN LİSE 1 DEVLET OKULU ANTALYA
190 NAZENDE ÇÖZELİ LİSE 1 ÖZEL OKUL OSMANİYE
190 MERT KAYALI LİSE 3 ÖZEL OKUL ANTALYA
190 KEREM TALHA ORAL LİSE 1 ÖZEL OKUL KONYA
193 HATİCE BAKIRCI LİSE 3 DEVLET OKULU RİZE
193 YİĞİT KAAN YILDIZ LİSE 2 DEVLET OKULU İSTANBUL
195 ANIL MERT ÇIBIK LİSE 3 ÖZEL OKUL KONYA
195 ATAKAN ERDEM LİSE 3 ÖZEL OKUL ANKARA
195 MEHMET BELLİ LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
195 GAMZE KAHYA LİSE 3 ÖZEL OKUL SAMSUN
195 ECE GAMZE COŞKUN LİSE 3 ÖZEL OKUL ANKARA
195 KEREMCAN COŞKUN LİSE 3 ÖZEL OKUL OSMANİYE
195 HÜSNE ASENA KONAKLI LİSE 3 ÖZEL OKUL OSMANİYE
195 BEGÜM KILDIRAN LİSE 2 ÖZEL OKUL ANTALYA
195 EBRU ÇEVİK LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA
195 OĞUZHAN ALP KARATAŞ LİSE 1 ÖZEL OKUL ANTALYA

Misyon

Temel Bilimlerin ve 'humanitas' kavramının evrensel ilkeleri ile hareket eden Fakültemizin misyonu ‘quaere verum / gerçeği araştır’ ve ‘rerum causas cognoscere / olayların nedenlerini düşün’ kaidelerinden hareketle uluslararası düzeyde eğitim-öğretim ve bilimsel üretim yapmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz Atatürk ilke ve devrimlerini rehber edinmek, Temel ve Sosyal Bilimlerin evrensel ilkelerinden hareketle bu ilke ve devrimleri sosyal hayata uygulamak ve Fakültemiz bünyesindeki Öğretim Elemanı ve Öğrencilerin uluslararası bir bilinç ve eğitime sahip olmalarını sağlamaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Fen Fakültesi Pınarbaşı Mah. Dumlupınar Bul. Kampüs - Konyaaltı / Antalya Bina No: 578 Bina Kodu: 1952688 Bu adrese ait adres kodu: 1355883982
Tel: 0 242 - 2278906
Tel: 0 242 3102294- Fax