Uzaktan Eğitim Sürecinde internet Erişimi Olmayan Öğrencilerimizin Dikkatine.

Değerli öğrencilerimiz, uzaktan eğitim sürecinde internet erişimi bulunmaması vb. geçerli sebeplerle dersleri takip edemeyecek, sınavlara giremeyecek öğrencilerimiz,
http://fen.akdeniz.edu.tr/…/uploads/2016/06/dilekce25.doc
web adresindeki formu doldurarak, öğrenime ara izni (kayıt dondurma) alabilirler. Bu dilekçeleri, fenogrenci@akdeniz.edu.tr mail adresine gönderebilirsiniz. Yönetim kurulumuz onay verdikten sonra, öğrenime ara izni almış olursunuz. (Dilekçenizde bulunduğunuz il, ilçe köyü detaylı yazınız).

0

Misyon

Temel Bilimlerin ve 'humanitas' kavramının evrensel ilkeleri ile hareket eden Fakültemizin misyonu ‘quaere verum / gerçeği araştır’ ve ‘rerum causas cognoscere / olayların nedenlerini düşün’ kaidelerinden hareketle uluslararası düzeyde eğitim-öğretim ve bilimsel üretim yapmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz Atatürk ilke ve devrimlerini rehber edinmek, Temel ve Sosyal Bilimlerin evrensel ilkelerinden hareketle bu ilke ve devrimleri sosyal hayata uygulamak ve Fakültemiz bünyesindeki Öğretim Elemanı ve Öğrencilerin uluslararası bir bilinç ve eğitime sahip olmalarını sağlamaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Fen Fakültesi Pınarbaşı Mah. Dumlupınar Bul. Kampüs - Konyaaltı / Antalya Bina No: 578 Bina Kodu: 1952688 Bu adrese ait adres kodu: 1355883982
Tel: 0 242 - 2278906
Tel: 0 242 3102294- Fax