DİKKAT : TEAMSDE SINIFLARA GİRİŞ

Fakültemizdeki tüm dersler Microsoft TEAMS üzerinde yapılacaktır. Microsoft TEAMS
https://www.microsoft.com/tr-tr/microsoft-365/microsoft-teams/download-app
adresinden indirilebilir. TEAMS’e sadece ogrencinumarasi@ogr.akdeniz.edu.tr uzantılı email adresiniz ile girerek sınıflara ulaşabilirsiniz. Sınıflar hafta sonundan itibaren açılacaktır.
Yeni Kayıt Öğrencilerimizin
https://obs2.akdeniz.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx
OBS’ye E-Devlet şifresi ile girerek bilgi formunu doldurmaları ve OBS şifre değiştirme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
Şifre sorunu yaşayan öğrencilerimiz; OBS öğenci giriş sayfasından “şifremi unuttum” butonuna tıklayarak OBS’de kayıtlı mail adresi üzerinden şifre sıfırlama işlemi yapabilirler.
OBS üzerinden adresinize gönderilen mailler önemsiz / junk mail klasörüne yönlendirilebilir kontrol ediniz.
(Sistemde tanımlı mail adresi ile ilgili veya başka konularda sorun yaşayan öğrencilerimiz Fakülte/Enstitü/MYO/YO öğrenci işleri ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.)

0

Misyon

Temel Bilimlerin ve 'humanitas' kavramının evrensel ilkeleri ile hareket eden Fakültemizin misyonu ‘quaere verum / gerçeği araştır’ ve ‘rerum causas cognoscere / olayların nedenlerini düşün’ kaidelerinden hareketle uluslararası düzeyde eğitim-öğretim ve bilimsel üretim yapmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz Atatürk ilke ve devrimlerini rehber edinmek, Temel ve Sosyal Bilimlerin evrensel ilkelerinden hareketle bu ilke ve devrimleri sosyal hayata uygulamak ve Fakültemiz bünyesindeki Öğretim Elemanı ve Öğrencilerin uluslararası bir bilinç ve eğitime sahip olmalarını sağlamaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Fen Fakültesi Pınarbaşı Mah. Dumlupınar Bul. Kampüs - Konyaaltı / Antalya Bina No: 578 Bina Kodu: 1952688 Bu adrese ait adres kodu: 1355883982
Tel: 0 242 - 2278906
Tel: 0 242 3102294- Fax