EK MADDE 1 YATAY GEÇİŞ KESİN KAYIT DUYURUSU

EK MADDE 1 YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇ LİSTESİ

 

EK MADDE 1 YATAY GEÇİŞ KESİN KAYIT İÇİN;

Yatay geçiş başvurusu kabul edilen öğrencilerin, kayıt için gerekli belgelerinin asıllarını yüz yüze eğitim yapılması durumunda Fakültemize bizzat teslim etmesi; uzaktan eğitim yapılması durumunda belgeleri birimlerine posta yolu ile göndermesi gerekmektedir. Kesin kayıt işlemlerinin nasıl yapılacağı daha sonra duyurulacaktır. 

Yatay Geçiş Başvurusu Kabul Edilen Öğrencilerin Kesin Kayıt Tarihleri: 14-18 EYLÜL 2020

 

Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler

– Not Çizelgesi (Transkript) – Onaylı

(Transkript) olmayan öğrencilerin muafiyet işlemleri yapılmayacaktır.

– Öğrenci Belgesi – Onaylı

.– ÖSYM sonuç ve yerleştirme belge örnekleri

– Kimlik fotokopisi

– Fotoğraf (2 adet)

– Dilekçe (Fakültemize, belirtilen şartlara ve ders intibaklarına göre kesin kayıt yaptırmayı kabul ettiğine dair) 

Not: Ders intibak formları fakülte öğrenci işleri bürosuna müracaat halinde başvuru sahibine verilecektir / iletilecektir.

0

Misyon

Temel Bilimlerin ve 'humanitas' kavramının evrensel ilkeleri ile hareket eden Fakültemizin misyonu ‘quaere verum / gerçeği araştır’ ve ‘rerum causas cognoscere / olayların nedenlerini düşün’ kaidelerinden hareketle uluslararası düzeyde eğitim-öğretim ve bilimsel üretim yapmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz Atatürk ilke ve devrimlerini rehber edinmek, Temel ve Sosyal Bilimlerin evrensel ilkelerinden hareketle bu ilke ve devrimleri sosyal hayata uygulamak ve Fakültemiz bünyesindeki Öğretim Elemanı ve Öğrencilerin uluslararası bir bilinç ve eğitime sahip olmalarını sağlamaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Fen Fakültesi Pınarbaşı Mah. Dumlupınar Bul. Kampüs - Konyaaltı / Antalya Bina No: 578 Bina Kodu: 1952688 Bu adrese ait adres kodu: 1355883982
Tel: 0 242 - 2278906
Tel: 0 242 3102294- Fax