Staj- Kimya Bölümü Öğrencilerinin Dikkatine

Kimya Bölümü Öğrencilerinin Dikkatine;
45 iş günü Zorunlu yaz stajını yapmak isteyen öğrenciler, Kimya Bölümü web sayfasında bulunan evraklarını staj yapacakları firma/kurumlara onaylattıktan sonra imzalı belge bir tarayıcıdan taranarak Kimya Bölümü Öğretim üyelerinden Doç. Dr. Önder Topel (ondertopel@akdeniz.edu.tr) ve Dr. Öğr. Üyesi Nadir Kiraz (nadirkiraz@akdeniz.edu.tr) ‘a mail olarak atıldığında resmi işlemleri başlatılabilecektir.

0

Misyon

Temel Bilimlerin ve 'humanitas' kavramının evrensel ilkeleri ile hareket eden Fakültemizin misyonu ‘quaere verum / gerçeği araştır’ ve ‘rerum causas cognoscere / olayların nedenlerini düşün’ kaidelerinden hareketle uluslararası düzeyde eğitim-öğretim ve bilimsel üretim yapmaktır.

Vizyon

Vizyonumuz Atatürk ilke ve devrimlerini rehber edinmek, Temel ve Sosyal Bilimlerin evrensel ilkelerinden hareketle bu ilke ve devrimleri sosyal hayata uygulamak ve Fakültemiz bünyesindeki Öğretim Elemanı ve Öğrencilerin uluslararası bir bilinç ve eğitime sahip olmalarını sağlamaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Fen Fakültesi Pınarbaşı Mah. Dumlupınar Bul. Kampüs - Konyaaltı / Antalya Bina No: 578 Bina Kodu: 1952688 Bu adrese ait adres kodu: 1355883982
Tel: 0 242 - 2278906
Tel: 0 242 3102294- Fax